Edukacinis renginys ,,Danutės Kalėdos“

Šv. Kalėdos – nuostabiausia metų šventė, suburianti artimuosius, skleidžianti šilumą, tikėjimą gėriu. Kalėdinio stebuklo niekas negali užgožti. Tuo įsitikino ir „Drugelio“ grupės priešmokyklinukai, dalyvaudami Panevėžio kraštotyros muziejaus surengtoje edukacijoje „Danutės Kalėdos“. Mažieji sužinojo, kad ne visais laikais vaikai turėjo galimybę džiaugtis gausiomis dovanomis bei kitais smagiais kalėdiniais džiaugsmais. Tačiau geroji Kalėdų dvasia juos vis tiek aplankydavo, nes šalia būdavo Tėtis ir Mama.

Darželinukai patys gamino žaisliukus, jais puošė eglutę. Taip, kaip anksčiau vaikai puošdavo eglutę Kalėdoms. Pritardami varpelių skambesiu padainavo kalėdinę dainelę. O pats didžiausias džiaugsmas buvo patiems papuošti meduolį: ant rudo meduolio nutūpė baltas šokoladinis angelas! Ne vienam kilo noras lyžtelėti šokolado nuo teptuko… Gražiai supakuoti meduoliai iškeliavo su vaikais į darželį – bus kalėdinė dovanėlė namiškiams.

O dabar, belaukdami gražiausios metų šventės, pasidžiaukime ramiomis prieššventinėmis akimirkomis ir vieni kitais. Ir būkime supratingesni bei atlaidesni.

 

                                  Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Skeberdienė